Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Amsterdam Schiphol Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Amsterdam Schiphol Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Amsterdam Schiphol Letiště miniguide

Autopůjčovna Amsterdam Schiphol Letiště
Půjčovna Aut Amsterdam Schiphol Letiště

Amsterdam Airport Schiphol (AMS) je největší letiště v Nizozemsku.  Letiště se nachází cca. 9 km severozápadně od Amsterdamu, nebo cca. 20 minut jízdy autem od hlavního města.Amsterdam Airport Schiphol je považován za cestujícího-přátelské letiště, a je jedním ze čtyř letišť na světě, se čtyřmi hvězdami, podle hodnocení Skytrax systému.

Schiphol je jedním z největších letišť v Evropě (5) a ve světě (14) měřeno v počtu cestujících. V roce 2008 odbavilo letiště přes 47 milionů cestujících. Některé z leteckých společností, které mají ústředí zde patří KLM, Arkefly, Transavia a Martinair. Více low-cost leteckých linkách dříve nabídl Schiphol, ale vzhledem k vysoké poplatky, mnozí se rozhodli přestěhovat se do menších blízkých letišť.

Schiphol má široký výběr, restaurací a obchodů, zejména v kosmetice a elektroniky. Na letiště má také celou řadu zařízení, včetně masážní křesla, self-servis check-in, bezdrátový přístup k internetu a kasino. Schiphol má také několik oblastí názor Polderbaan dráhy a Panoramaterras umístěné na střeše.