Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Helmond

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Helmond zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Helmond miniguide

Autopůjčovna Helmond
Půjčovna Aut Helmond

Helmond je město v provincii Noord-Brabant v jižní části Nizozemska, 15 km severovýchodně od Eindhovenu. 84.000 obyvatelé žijí v Helmond (2003).

První osídlení se sídlem v Helmond v této oblasti kolem roku 1000 První písemné stopy existují v objektu papeže Alekander III v 1179 V r. 1232 byla povýšena na město Helmond. V centru je hrad postavený Janem III van Verlaer v 1300s. Existuje několik textilních firem, nejvíce podél kanálu Zuid Willemsvaart   která protéká městem.Zde centra umění, který má Paalwondingen krychlových kreseb Pieter Blom v roce 1978. Helmond vyrábí automobilové značky MAX. Město nabízí dobré podmínky pro cykloturistiku, nákupy a procházky.

Eindhoven letiště je 20 kilometrů od města Helmond.