Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Eindhoven

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Eindhoven zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Eindhoven miniguide

Autopůjčovna Eindhoven
Půjčovna Aut Eindhoven

Eindhoven je Nizozemsko ‚ páté největší město a obklopující předměstí 415,000 obyvatel ..Ve městě se nachází v provincii Overijssel na Noord-Brabant, poblíž hranic sNěmeckem, jihovýchodně od Rotterdamu.

Eindhoven je možná nejlépe známý pro jeho fotballlag PSV Eindhoven. Tým hraje solidní na Philips Stadium, kde si návštěvníci mohou prohlédnout hřiště. Tam jsou také kombinované výlet do pivovaru v Lieshout. Einhoven je sídlo Philip Group, která vyrábí elektrická a elektronická zařízení. Auta zde rovněž, a to je Philip Group, což vedlo k růstu města. Zde je astronomická observatoř a muzeum moderního umění muzea a lampy. Van Abbemuseum má několik slavných děl malířů, jako jsou Picasso, Chagall a Kandinsky. Eindhoven má několik dobře-známé umělecké instituce a nizozemské Středisko pro design: v říjnu nizozemském Design Week zde konají. Proto se nabízí není překvapením pro dobré nákupní podmínky.

Eindhoven Letiště se nachází 7 kilometrů od centra města Eindhoven.