Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hilversum

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hilversum zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hilversum miniguide

Autopůjčovna Hilversum
Půjčovna Aut Hilversum

Hilversum je město 25 km jihovýchodně od Amsterdamu v provincii Noord-Holland.Město se nachází v krásné lesní a námořní oblasti ‚Het Gooi a má 100.000 obyvatel.

Město, které kdysi říkalo Zahrada Amsterdam nabízí výborné podmínky pro cyklisty a chodce, kteří chtějí prozkoumat vřes a zalesněné oblasti kolem Hilversum.V roce 2006 otevřel prostor Zanderij Crailo, velké přírodní oblasti, která je spojena s lesními Spanderswoud. Zde je na kole a pěší stezky v oblasti, která je jednou z největších přírodních oblastí Holandska. Město je také známé pro svou moderní architekturou, věž radnice Hilversum je možná nejvíce zvláštní. Hala Hilversum, v závislosti na architektuře knihy učebnice   Dudok vedoucí práce.Hilversum je centrem holandského rozhlasového a televizního průmyslu. Město má institut pro zvuk a obraz, a země je televizní a rozhlasové archivy.

Schiphol Air Haven v Amsterdamu je nejbližší letiště 30 km jižně od Hilversum