Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Groningen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Groningen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Groningen miniguide

Autopůjčovna Groningen
Půjčovna Aut Groningen

Groningen je Nizozemsko ‚sedmé největší město. Město leží na soutoku řek Aa a Hunza v provincii stejného jména, na sever země. Groningen kanál souvislosti s těmitoDelfzijl a Harlingen. To je nejdůležitější obchodní města v severním Nizozemsku a má 180.000 obyvatel.

Groningen byl poprvé popsán v roce 1000 je. Město bylo v Berlíně od 1282 a je dnes universitetsby.1536 město dostalo se pod Charlesem 5, a v roce 1580 Španělé převzali Groningen, předtím to bylo retaken Morits Orange v roce 1594. Staré Město, obklopené kanály. Zde je gotický kostel sv Martina kostel z 1400s a radnice z roku 1800. Museeet zelených je jednou z nejmodernějších budov, navržený Alessandro Mendini. Groningen je také námořní muzeum a divadlo bl.ai stejně jako pestrý noční život.

Groningen letiště Eelde je deset kilometrů jižně od města Groningen.