Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Zwolle

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Zwolle zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Zwolle miniguide

Autopůjčovna Zwolle
Půjčovna Aut Zwolle

Zwolle se nachází 80 kilometrů severovýchodně od Amsterdamu a je hlavním městem provincie Overijssel v Nizozemsku. Jeho jméno znamená kopec, a leží mezi čtyři řeky v okolí města Ijssen, Aa, Zwarte vody a Vecht. 118.000 obyvatel žije v Zwolle (2008).

Zwolle žije od doby kamenné. To bylo nejprve zmínil se ov 1040, kdy byl postaven kostel svatého Michala, který ještě existuje. Zwolle byl udělen statut města v roce 1230 a vstoupil do Hanseatic ligy v 1294. Město má několik historických budov. Některé z nich jsou velké kostelní varhany s jeho slavným, a kostel Panny Marie, Onze Lieve Vrouwerkerk, s 91 metrů vysokou věž, a to jak z 1400s. Dalším lákadlem je Byporten Sassenpoort se svými čtyřmi věžemi a bymuseeet. Jen mimo Zwolle je Weerribben národní park a okolní lesy Ommen se dobře hodí pro cykloturistiku.

Amsterdam Schiphol Air Haven je 123 km od centra města Zwolle.