Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Utrecht

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Utrecht zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Utrecht miniguide

Autopůjčovna Utrecht
Půjčovna Aut Utrecht

Utrecht je Nizozemsko ‚ čtvrté největší město.Utrecht je 33 kilometrů jihovýchodně od Amsterdamu, v Kromme Rijn a Amsterdam-Rijn kanál, a je hlavní město provincie se stejným názvem.275.000 žít ve městě, zatímco předměstská populace 560.000 lidí ve městě, která je železničním uzlem.

Jeho historie sahá až do roku 47 nl Kr jako římský císař Claudius, objednal obrannou tvrz v severní části království. Utrecht je katedrála, katedrála svatého Martina, začal v 1200s, Nizozemsko ‚nejvyšší církevní budova s 112 m. Návštěvníci zde mohou lézt nahoru a obdivovat výhled, který za jasného dne je řekl, aby byl schopen vidět Amsterdamu a Rotterdamu. Město má rybí trh a několik muzeí, jako jsou ústřední muzeum umění, historii a archeologii, jog Aboriginal Art Museum. Utrecht má několik parků, a kanály poskytují vynikající možnosti pro jízdní kolo nebo člun. Na Stadskasteel Oudaen, 1300 hrad, mohou návštěvníci ochutnat pivo.

Air Haven Schiphol v Amsterodamu je 35 km od Utrechtu.