Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Maastricht Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Maastricht Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Maastricht Letiště miniguide

Autopůjčovna Maastricht Letiště
Půjčovna Aut Maastricht Letiště

Maastrichtská Aachen Airport (MST) je malé letiště se nachází 9.3 km jihovýchodně od Maastrichtu. Je zde autobusová doprava mezi letištěm a Maastricht. Hertz a Europcar autopůjčovny společnosti jsou zastoupeny na letišti.  Maastrichtská Aachen letiště má jen málo cestujících, v roce 2008, 252.000 cestujících návštěvě letiště. Když přijde na náklad, nicméně, Nizozemsko je druhé největší letiště. Z letiště je v současné době kolem 10 různých destinací v Evropě, nejvíce provozované společnostmi Ryanair a Transavia.com.  Na letiště je restaurace, bar a duty-free shop, cestovní kanceláře a ATM. Hotel Tulip Inn Aachen Maastrichtu letiště je přímo napojen na terminál. Vlevo od hotelu je možné chodit až na terasu, aby si názor. Obchodní park 100 ha je ve výstavbě v blízkosti terminálu.