Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Maastricht

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Maastricht zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Maastricht miniguide

Autopůjčovna Maastricht
Půjčovna Aut Maastricht

Maastricht je Nizozemsko ‚nejjižnější město na řece Maas, která rozděluje město na dvě části. .122.000 obyvatel žije v Maastrichtu, které jsou kanál a železniční rozbočovač (2005).

Maastricht je možná nejlépe známý pro smlouvu se stejným názvem, která byla podepsána v roce 1992 zde členů EU. Maastricht je Nizozemsko ‚nejstarší město, založené Římany, kteří dali jméno města. Ve středověku Maastrichtu bylo významným centrem jeho textilním průmyslu, kromě toho, že rozbočovač pro obchodování na východ a jih. Město bylo také centrem kultury a umění ve středověku, a v roce 1834 se stal prvním holandský hrnčířské podnikání významný průmysl. Město staví na velké nákupy, a atrakcí, jako jsou dvě věže, sv Servatius kostel a St John je katedrála. Před Velikonocemi drží Maastrichtu karneval, kdy celé město se obléká do kostýmů. V Bonnenfantmuset návštěvníci mohou vidět holandských mistrů, jako Rubens, Van Dyck, mimo jiné

Maastrichtská Aachen letiště se nachází 14 kilometrů od centra města.