Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Venlo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Venlo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Venlo miniguide

Autopůjčovna Venlo
Půjčovna Aut Venlo

Venlo je město na řece Meuse, východně od Eindhovenu. Město se nachází jihovýchodně od Nizozemska hraničit Německa. 92.000 obyvatel žije ve městě v provincii Limburg (2005).

Venlo je možná nejlépe známý pro Venlo-case, událost během druhé světové války ukázalo, že Británie souvislosti s atentát proti Hitler Bürgerbräukeller. Venlo byl důležitý obchodní stanice podél řeky Maas v římských dobách. Město se stalo městem v roce 1343 a od 1364 byl ve Francii. Město má několik krásných středověkých staveb, jako je kostel svatého Martina a City Hall. Ostatní památky patří Maasport divadlo, muzeum, Limburg a Van Bommel. V únoru, udržuje město, které v roce 2003 byl zvolen v Evropě nejvíce zelené město, karneval, a v srpnu se konalo letní party, Zomerparkfeest ve Venlo největší park, čtyři-denní festival hudby, filmu, tance, výtvarného umění, mimo jiné

Dusseldorf letiště je 42 km od města Venlo.