Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hoofddorp

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hoofddorp zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hoofddorp miniguide

Autopůjčovna Hoofddorp
Půjčovna Aut Hoofddorp

Hoofddorp je vesnice 20 km jihovýchodně od hlavního města Amsterdamu. Hoofddorp Haarlemmermeeru se nachází v provincii ve spolkové zemi regionu Amstel .70.000 obyvatelé žijí ve vesnici, která byla dříve jezero: Haarlemmermeeru (2007).

Společnost byla založena v roce 1853, hned poté, co bylo jezero vyčerpaný Haarlemmmermeer. Dvě vesnice, a Kruisdorp Venneperdorp byla založena v centru. V roce 1868 oni přijali jména Hoofddorp a Nieuw-Vennep. Bývalá rostly rychleji a stal se centrem regionu. V roce 1900 byl Hoofddorp součástí obranného baru do Amsterdamu.Pevnost byla postavena podél hlavního kanálu, na východ od Hoofddorp. V roce 1856 oblast přijal jeho první větrný mlýn. Dirk van Dijk, David postavil mlýn, který si návštěvníci mohou prohlédnout. Každé léto tam bude velký festival, Mystery Land, v blízkosti obce, kromě několika dalších festivalech. Na jaře, to Meer Jazz ve středu.

Hoofddorp je jeden čtyři minuty vlak Amsterdam Schiphol letiště, a je nejbližší město na letiště.