Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Leeuwarden

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Leeuwarden zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Leeuwarden miniguide

Autopůjčovna Leeuwarden
Půjčovna Aut Leeuwarden

Leeuwarden se nachází na sever od Nizozemska, 50 mil západně od Groningen. Město je hlavním městem provincie a má 91.000 obyvatel (2005). Leuuwarden jsou železniční a kanál křižovatkou.

Leeuwarden okres má osídlení v 900 je. Město se stalo městem v roce 1435, a byl aktivní obchodování do Middelzee řeka vyschla v 1500s. Na 1500-1700 byla Leeuwardenu známý pro své zlato a zboží stříbrnické ‚. Leeuwarden má mnoho krásných staveb z tohoto období. Staré město je obklopeno kanály, a malebné stavby, které církev od 1300s, starý obchodní Waag, kostel sv Boniface, Kanselarij se šikmou věží Oldehove, včetně radnice Města v okolí patří, mimo jiné národní muzeum keramiky a přírodní historie. Leeuwarden je symfonický orchestr a Frisian muzea. O Velikonocích, Nizozemsko držel největší květinový trh zde.

Groningen letiště je 53 km od Leeuwarden.