Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Den Bosch

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Den Bosch zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Den Bosch miniguide

Autopůjčovna Den Bosch
Půjčovna Aut Den Bosch

Hertogenbosch nebo Bosch jako město je také známé, se nachází jižně od řeky Maas v Zuid-Willems kanál. Ve městě se nachází jihovýchodně od Rotterdamu a na sever od Eindhovenu. 33.000 žije ve městě, zatímco předměstí obyvatelstva ve městě v provincii Severní Brabantsko v 180.000 obyvatel.

Den Bosch je jedním z nejstarších měst Holandska. Město bylo založeno v 1100s. Sv. Jan Katedrála byla postavena v 1300s a je v gotickém stylu. To má femskipet bazilika s bohatě zdobenou fasádou a křtitelnice z mědi. Nizozemsko má také Boosch nejstarší cihlové budovy, Moorian, od 1300s, který stojí na trhu a je domov pro turistické informace. Města je radnice, Stadshuis, fasáda z roku 1640. Mezi další zajímavosti patří biskup muzeum s náboženskými umění a muzea umění v Citadele.

Eindhoven Letiště se nachází 16 mil od centra města Hertogenbosch.