Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Heerlen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Heerlen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Heerlen miniguide

Autopůjčovna Heerlen
Půjčovna Aut Heerlen

Heerlen je město 20 km severovýchodně od Maastrichtu. Heerlen se nachází v provincii Limburg v blízkosti hranic s Německem. 94.000 obyvatelé žijí ve městě, s 270.000 předměstí.

Od dávných Heerlen byl římského města. Pro rok 2000 lety tam byla vojenská osada, která dala městu jméno Coriovallum.Heerlen bylo centrum východního uhelné oblasti v Limburg, Oostelije Mijnstreek, ale uhelné doly jsou zavřené i dnes. Nyní Heerlen součást nového prosjetk názvem Parkstad Limburg, která bude dělat město zelenější.   Heerlen není překvapující, atrakcí, jako je hornické muzeum, kromě divadla a hrad včetně Hoensbroek V polovině-srpen, je Booch festival koná zde.Návštěvníci se mohou vydat na pěší túru Terworm, regionu, jezdit na koních v černých Bbenzerade, nebo se podívejte na geologické a archeologické muzeum.

Achen maastrichtské letiště je 16 km od Heerlen.