Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Breda

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Breda zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Breda miniguide

Autopůjčovna Breda
Půjčovna Aut Breda

Breda se nachází 40 kilometrů jihovýchodně od Rotterdamu v provincii Noord-Brabant.166.000 žije v průmyslovém městě severně od Antverp.

Breda je bývalá tvrz, která se stala městem v roce 1252 Breda je gotická katedrála, Groote Kerk. V roce 1566, byl kompromis podepsána ve městě, v návaznosti na žádost nizozemské šlechty guvernér Margaret Parma. Kompromis byl předehrou k nizozemského boje za svobodu. Smlouvou Breda 1667, holandský dobytí v Severní Americe, New York a New Jersey, vzhledem k Británii.Breda je známo, že shoppby v Nizozemsku. Mezi jeho atrakce jsou Wilhelminastraat, Grote Markt, město je hlavní, kde radnice a gotický kostel stojí. Lesních oblastí na jihu Ginnekenem Zandbergen a nabízí turistické možnosti pro návštěvníky.

Eindhoven letiště je 45 km od Breda.