Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Antverpy

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Antverpy zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Antverpy miniguide

Autopůjčovna Antverpy
Půjčovna Aut Antverpy

V roce 2008 se počet obyvatel Antverp přes 470 000, zatímco předměstí bude postava v téměř 1 200 000Antverpy jsou město v severní Belgii, krátká vzdálenost od nizozemských hranic.Město leží na řece Šelda a již dlouhou dobu jedním z největších světových přístavů. V posledních letech se hodně z přístavních činností se stěhoval do Zeebrugge v severozápadu.

V 1500s, Antwerp byl jeden z nejdůležitějších měst v Evropě, pokud jde o obchod a hospodářství, a jako první na světě na burze cenných papírů zde byla založena v roce 1526. Nicméně, rozšíření města obchodní historie ještě zpátky, až 800 let, kdy místo bylo tržiště. Dnes městských omezení krásných staveb, že gotické katedrály, Onze Lieve Vrouwe-Kathedraal a mnoha muzeí. Cityscape je chutný mix širokými třídami a úzký, malebnými uličkami.

Antverpy Mezinárodní letiště (Deurne) je příliš malý na to zvládnout největší letadlo, ale to je ještě možné letět na, mimo jiné v Londýně. Letiště se nachází jen 2 km mimo město.