Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Alkmaar

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alkmaar zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alkmaar miniguide

Autopůjčovna Alkmaar
Půjčovna Aut Alkmaar

Alkmaar je město 40 km severozápadně od Amsterdamu, v provincii Noord-Holland.Město má 95.000 obyvatel, ve městě, a okolní města se počítá 190.000 obyvatel.Alkmaar je z lodi do Británie.

Alkmaar je známý pro své sýry na trhu. Každý pátek od dubna do října, prodal sýr v tradičním způsobem, jak to bylo prodáváno po několik staletí. Alkmaar má mnoho historických budov, a mají postaráno kanály a úzké uličky z období kolem roku 1700. Berger Port Bridge svědky staré cestě do Bergenu, zatímco Stedelijk Museum Alkmaar dává návštěvníkům přístup do města a regionu, historie. Kromě tohoto, sýr Alkmaar muzeum a národní ølmuseum s barem seververer 86 různých druhů piva.Města zemědělská krajina je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Oude Gracht kanál je nejdelší několik historických domů, a je skvělé pro jízdu na kajaku.

Amsterdam Schiphol je 36 km od centra města Alkmaar.