Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Apeldoorn

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Apeldoorn zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Apeldoorn miniguide

Autopůjčovna Apeldoorn
Půjčovna Aut Apeldoorn

Apeldoorn se nachází v centrální Nizozemsko, 25 km severně od Arnhemu v Gelderland, a 90 km østfor Amsterdam.  156.000 obyvatel žije v Apeldoorn.

Apeldoorn je nejlépe známý jako letní sídlo královské rodiny země. Palais Het Loo se nachází zde. Tato symetrická palác byl postaven v roce 1684-1686 králem William III a Marie II Anglie. Palác byl sídlem domu Orangea-Nassau, dokud královna Wilhelmina zemřel v roce 1962. Od roku 1984 došlo k muzeu. Budova v barokním slohu podle projektu Jakuba Rímn, a Johan van Swieten, zatímco zahrada byla navržena Claude Desgotz. Zde mohou návštěvníci procházet po místnosti, zahrada a park. K dispozici je také zoo s opicemi v Apeldoorn.

Nejbližší letiště je Amsterdam Schiphol asi 110 kilometrů od Apeldoornu.