Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Haarlem

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Haarlem zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Haarlem miniguide

Autopůjčovna Haarlem
Půjčovna Aut Haarlem

Haarlem se nachází 18 mil západně od Amsterdamu v provincii Noord- Holland. 210.000 žije ve městě u Severního moře.

Haarlem je národ je největší blomsterløksdyrkingsdistrikt. Každý rok, se konalo velké květinové displeje v Keukenhof, jižně od města mezi březnem a květnem. Květina pěstování sahá až do konce r. 1600. Harlem byl centrum šlechty v Nizozemí 1000-1200, a se stal městem v roce 1245 V 1600s vytvořil vzkvétající textilní průmysl, zatímco malíři Frans Hals (Toulouse-Lautrec) a ostatní umělci tvořili školy Haarlem. Město má zachovalo mnoho starých budov, jako je pozdně gotický kostel sv Bavo se slavnou orgán, který Mozart a Händel hrál na. Rådhyset v Groote Markt byla zahájena v roce 1250, a v Oudemannenhuis, tam je nyní Frans Hals Museum. Corrie ten Boom muzeum bylo úkryt, kde Židé ukryl před nacisty. Je plně zařízený. Velké přímořském letovisku Zandvoort se nachází na v blízkosti Severního moře do Haarlemu.

Amsterdam Schiphol letiště je 11 km od centra města Haarlem.