Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brusel

Pokud si v Bruselu pronajmete auto, budete moct při své cestě navštívit všechna nejlepší místa tohoto města. Zjistěte víc o blízkých atrakcích. Pokud se rozhodnete během svého pobytu k pronájmu auta, není problém jej zařídit. Čtěte dál a dozvíte se, jaké máte možnosti, pokud zvažujete, že si v Bruselu vypůjčíte vozidlo.

Průvodce Bruselem

Autopůjčovna Brusel
Půjčovna Aut Brusel

V Bruselu, hlavním městě Belgie, kde žije více než 170 000 lidí, se budete mít na co dívat. Belgie se nachází vedle zemí, jako jsou Německo a Lucembursko. Brusel se stává vysoce populární prázdninovou destinací. Zprávy uvádějí, že za rok 2019 zde bylo napočítáno 9 milionů pobytů přes noc. Brusel se stává proslulým díky jídlu, například čokoládě a sýru, a památkám, díky čemuž ho každoročně navštíví tisíce turistů.

Zhruba 43 km od Bruselu se nachází město Antverpy, které taktéž můžete navštívit. Jízda odtamtud trvá asi hodinu a na místě budete mít na výběr z hromady aktivit a míst k pozorování. Můžete se vydat na jednodenní výlet do antverpské zoo, která byla vybudována už roku 1843. Běžte se podívat na největší gotický kostel v Belgii, který je znám jako Katedrála Panny Marie. V Antverpách najdete hromady architektonické krásy, které jsou vám automobilem na dosah.

57 km od Bruselu najdeme Gent. Nachází se severozápadně od Bruselu ve vlámské části země. Je to přístavní město a můžete se odsud vypravit do spousty blízkých míst. Po čase si vybudoval Gent reputaci svou výrobou luxusních látek. Navštivte operu nebo jedno z muzeí. Pokud vás zajímají další architektonické památky a dějiny, podívejte se na hrad s příkopem, který byl postaven už v 10. století.

Přímo mezi jižními předměstími Bruselu se nachází obec Ixelles, která nabízí mnoho kulturních památek, například „budovu Flagey“. Je také známá jako „žlutá loď“, neboť tak byla navržena i tak vypadá. Když byla poprvé postavena, bylo v plánu ji využívat jako rádiovou stanici. Můžete se objednat na prohlídku s průvodcem a dozvědět se více o dějinách tohoto objektu.

Prozkoumejte okolí pronajatým autem

Můžete se také projet kolem Bruselu, podívat se na památky a navštívit nejlepší místa. Náměstí Grand Place je přímo v centru města. Jízda sem by měla zabrat okolo 30 minut z letiště, a to ve vzdálenosti zhruba 24 kilometrů. Je to pěkné místo na výlet, obzvlášť večer, když se rozzáří. Některé z ulic poblíž jsou pojmenovány po jídle, například po sýru.

Zhruba 19 minut jízdy autem (16 km) z Bruselu se nachází další atrakce. Mini Evropa je zábavní park, který slouží turistům k odpočinku. Myšlenka, která stojí za zábavním parkem, je taková, že si při rychlé návštěvě s krátkými zastávkami prohlédnete celou Evropu. Uvidíte 350 modelů a soch, z nichž všechny souvisejí s Evropou, a to od Londýna a Big Benu přes Francii až po ostatní evropské země. V parku se také nachází miniherna.

Nakonec zajeďte do bruselského Atomia. Bylo postaveno v 50. letech 20. století a původně bylo navrženo jako memento oslav kovodělného průmyslu. Měří 102 metrů na výšku a mezi turisty je velmi populární. Autem trvá cesta k němu 15 minut z letiště, což je zhruba 14 kilometrů.

Letiště

Pokud si zajedete do Bruselu na dovolenou, zjistíte, že si můžete vybrat ze dvou letišť. Prvním je letiště Zaventem. Turisté, kteří tam přiletí, často navštěvují Antverpy, Charleroi a Gent. K tomu můžete využít služeb autopůjčovny Europcar, která je na letišti k dispozici.

Dalším je letiště v Charleroi, 56 km od Bruselu. Na tomto letišti je na výběr pár autopůjčoven včetně společností Avis a Hertz. Někteří návštěvníci cestují z tohoto letiště do Gosselies, což je méně než 5 km daleko. V Gosselies je také pár historických míst k prohlédnutí.

Lidé často jedou na prohlídku města Zaventem autem, když míří do Bruselu, neboť jsou tato města od sebe vzdálena jen 20 minut jízdy. Pro cestu můžete přímo na letišti Zaventem využít služeb autopůjčoven, jako jsou Sixt, InterRent a Budget car bez ohledu na to, jestli jste na služební cestě nebo na dovolené.

Doprava

Na dálnicích v Bruselu platí omezení rychlosti na 120 km/h. V zastavěných zónách to může být 50 km/h a v obytných zónách 20 km/h. V centru Bruselu se nedá zadarmo parkovat. Většina lidí místo toho používá BePark a další systémy, kde se dá zarezervovat místo k parkování.

Kvalita bruselských silnic může být nízká. Ve zprávách je uvedeno, že Belgie má vysoké dopravní vytížení, pravděpodobně z toho důvodu, že spousta lidí se spoléhá na auto, než aby jeli autobusem nebo jiným veřejným dopravním prostředkem. Nicméně v Bruselu stojí za to si pronajmout auto a užít si turistiky, kterou toto město nabízí.