Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Brusel

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brusel zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brusel miniguide

Autopůjčovna Brusel

Půjčovna Aut Brusel

Brusel je hlavním městem Belgie a město se nachází ve střední části země, o kousek dál na sever než na jih.V roce 2008, populace měří něco přes 140.000, ale v případě, že okolí v ceně, toto číslo vzroste na více než 1 000 000Úředními jazyky jsou francouzština a němčina, ale dodávky je rovněž součástí vlámský. Brusel je domov pro několik hlavních velitelství, včetně EU, Evropské komise a NATO.

V Bruselu byl zmíněn v pramenech již ve 900-číslo a několika dalších belgických městech Bruselu vyznačuje staré, krásné budovy. Jeden z nejznámějších atrakcí belgického hlavního náměstí. Ve francouzštině místě zvaném „Grand-Place“, zatímco Němci říkají ‚Grote Markt „. V blízkosti náměstí s nádherným fasády jsou známé Manneken Pis. Světová výstava se konala v Bruselu dne 4 krát.

Brusel je spojeno se dvěma letišti: Brusel Zaventem Mezinárodní letiště 11 km mimo město a letištěm Charleroi Brusel Jih , která se nachází 46 km daleko.Oba nabízejí vnitrostátní i mezinárodní lety.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta na několika místech v Bruselu, včetně hotelu Hilton, TVG stanice na letišti Charleroi oblasti Zaventem. Rezervace pronájem automobilu v Bruselu je snadné pomocí levnaautopujcovna.cz. Vyberte místo určení do vyhledávače a stiskněte „Hledat“ pro cenovou nabídku.

Čeština