Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Gent

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Gent zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Gent miniguide

Autopůjčovna Gent
Půjčovna Aut Gent

Gent je hlavním městem Východní Flandry je provincie v západní Belgii. Populace v roce 2008 byla naměřena na více než 230   000 a počítání předměstí nadcházejícím století, v cca.500   000 Kč.Gent je spojena s, mimo jiné, v Severním moři a významným přístavem Zeebrugge přes kanály. Tyto kanály vedly k Gent je důležitým přístavem, vlastně třetí největší v zemi.

Více a více turistů cestovat do Gent zažít kulturní život města a mnoho krásných staveb z období středověku a renesance. Centrum města je pěší zóny a hlavní pěší zóna v Belgii. Společně s kanály, parky a středověké architektury, v centru Gentu, jedinečný zážitek. Kromě různých muzeí a budovy protahování téměř 1000 let zpátky v čase, Gent nabízí lodní výlety, sportovní aktivity a festivaly, jako je festival Ghent.

Ghent nemá vlastní letiště, ale v Bruselu se nachází asi 55 km daleko, je doporučeno cestující letět do bruselského mezinárodního letiště.