Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brusel Charleroi Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brusel Charleroi Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brusel Charleroi Letiště miniguide

Autopůjčovna Brusel Charleroi Letiště
Půjčovna Aut Brusel Charleroi Letiště

Brusel Charleroi Airport (CRL) se nachází 7 km od města Charleroi ve Valonsku a 46 km od Bruselu. Autobusy odjíždějí každých půl hodiny jízdy na nádraží Charleroi. Za čtyřicet pět minut autobusem do Bruselu, cesta autobusem trvá hodinu. Letiště má pět různých autopůjčovny.  3.937.187 cestujících navštívil Brusel Charleroi Airport v roce 2009.Na letiště je místo šesti různých nízkonákladové letecké společnosti, Wizz Air, Air Arabia, Air On Air, Jetairfly, Jet4you a Ryanair. Ryanair je společnost, která má nejvíce destinací. Společnosti létající především do dalších evropských zemí s důrazem na města podél Středozemního moře. Několik destinací v severní Africe. Nový terminál se otevřel v lednu 2008, má kapacitu na pět milionů cestujících.  Letiště má pět různých jídel a nápojů prodejen, bezdrátové připojení k internetu a ATM. Balladins Superior Hotel Charleroi Airport otevřen v říjnu 2008 a je nejbližší hotel.