Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lucembursko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lucembursko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lucembursko miniguide

Lucembursko
Půjčovna Aut Lucembursko

Lucembursko se nachází v severozápadní Evropě, hraničící s Belgií na západě, ve Francii k jihu a Německem na východě.Země – což je jedna z nejmenších v Evropě – má 491.800 obyvatel (2009). Lucembursko má tři oficiální jazyky: Lucembursko, francouzštině a němčině.

Krajina je charakterizována zalesněnými kopci a pahorky, řeky a pláně. Nejvyšší bod je Kneiff – se nachází 560 m. Země je největší řekou Moselle je – s přítoky a jistotu, že náš. Na březích těchto řek je mnoho země středověkých hradů.

Lucembursko má mírné kontinentální klima, s mírnými teplotami a průměrnou dešťovou srážku. Zimy jsou často chladné a zasněžené, zatímco léta jsou vlhké a mírné.

Kapitál země, nazvaný jednoduše Lucembursko město, a to je často nazýváno jen „STAAD“ (město). Lucembursko město se nachází na jih země, řekami Alzette a Pétrusse. Hlavní město má 84.000 obyvatel (2009), a je sídlem několika institucí EU – včetně Evropského soudu a Evropského parlamentu. Město bylo evropským hlavním městem kultury v roce 2007.

Jiná důležitá města v Lucemburku, Esch-sur-Alzette, Echternach a Differdange Dudelange.

Lucembursko má dobré dopravní spojení. Silniční síť je značně modernizovaný v uplynulých letech – se dálnice do sousedních zemí.

Země je hlavní letiště je Lucembursko – Findel mezinárodní letiště, nacházející se 6 km severně od centra hlavního města.

Autopůjčovna – destinace