Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Dundee

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Dundee zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Dundee miniguide

Dundee
Půjčovna Aut Dundee

Dundee se nachází na východním pobřeží Skotska a nachází se na severní straně Firth of Tay.Firth of Tay je fjord, který vede ven do Severního moře a pokračuje na západ do země přes řeku Tay. Město je známé pro významný přístav a je Skotsko je čtvrté největší město s počtem obyvatel asi 150 000 obyvatel ve městě (2008). V 1191 byla povýšena na město Dundee Wilhelm já Skotska.

Tam je několik hradů v Dundee, který Broughty zámeckého muzea. Na zámku je tvrz z 1400s, která dnes sídlí muzeum o historické společnosti v oblasti Broughty Ferry.Starého hřbitova Howff   byl používán až do 1800s, a zde si můžete prohlédnout náhrobních kamenech se datuje do počátku 1600s.V Camperdown Wildlife Centre, jeden může jít na piknik nebo navštivte zvířata jako vlci a hnědí medvědi, zatímco University of Dundee Botanická zahrada je svěží zahrady, která nabízí několik vybavení.

Dundee Airport se nachází cca. 3 km od centra města.