Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hamilton

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hamilton zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hamilton miniguide

Hamilton
Půjčovna Aut Hamilton

Hamilton County majetku South Lanarkshire a je centrálně umístěný v jižní části Skotska. Město se nachází v blízkosti místa, kde se řeky Avon a Clyde, běží společně.Hlavní město Glasgow je asi 15 km severozápadně od Hamilton, který má populaci cca. 48000 (2001). Cadzow Hamilton byl povolán až 1445, kdy byl název změněn na Hamilton pro známé rodiny v této oblasti.

Jeden z nejslavnějších staveb v oblasti byl Hamilton palác, který byl bydliště rodiny, ale to neexistuje dnes. V 1400s, byl Hamilton palác známý jako jeden z nejlepších a největších staveb v zemi, kteří nebyli poplatku. Chcete-li se dozvědět více o historii budovy je možné navštívit Muzeum Nízké parky sídlí v budově z roku 1500. Mauzoleum ve Strathclyde Park je známý pro nejdelší echo mohou být vyrobeny v Evropě a trvá 15 sekund.

Nejbližší letiště je mezinárodní letiště Glasgow, který se nachází cca. 30 km od Hamilton.