Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Taupo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Taupo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Taupo miniguide

Autopůjčovna Taupo
Půjčovna Aut Taupo

Taupo je město na severu ostrova, který se nachází severně od Aucklandu na konci jezera Taupo.Jezero leží v sopečném aktivní oblasti.  22.000 žije v Taupo.

Taupo leží hned vedle jedné z nejvíce Nového Zélandu návštěvností: Huka vodopády na řece Wakato. Lake Taupo muzeum a umělecká galerie výstavy Maori, sopečné a historické zaměření. Setkání Maori místo, je též po rekonstrukci zde. Tauhara hora se nachází na jihu Taupo, a může být dosáhl tím, lezení. Město také nabízí několik high-létání činnosti, jako je skákání, vrtulník zájezdy, kromě chůze. Vulkanickou činnost centra se nachází severně od města v Wairakei Turistické parku, kde návštěvníci mohou získat dobré pochopení této oblasti vulkanické zóny. Taupo také pořádá zájezdy do eko-Pureora Forest Park a vysvětluje, jak použít maorerne lesních zdrojů. Na druhou stranu, držte země Taupo je největší motor případě, A1 Grand Prix v lednu.

Auckland mezinárodní letiště se nachází 128 km od Taupo.