Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Napier

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Napier zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Napier miniguide

Autopůjčovna Napier
Půjčovna Aut Napier

Napier je přístavní město na východním pobřeží Severního Eye of Bay Hawke, 320 km severovýchodně od hlavního města Wellington, a deset kilometrů severně od města Hastings.Tyto dvě jsou často nazývány partnerskými městy a „Bay města“, a je Nový Zéland je páté největší městská oblast. 58.000 obyvatel žije v Napier (2009) a 123.000 v partnerských měst.

Napier je známý pro své umění Deco architektury. Po zemětřesení zničené město v roce 1931, město bylo přestavěno ve stylu Art Deco. Nyní město je jedním z největších měst umění Deco na světě. Město je největším městem v Hawke Bay. Regionu, který má několik vinic a je jedním z největších ovoce-produkovat oblasti. To je také akvárium s tropickými rybami, želvami, ptáky kiwi-a krokodýli, včetně 30 km jižně od Napier jsou pláže Waimarama a Ocean Beach.

Hawkes Bay Airport se nachází tři míle severně od Napier ve West kurva.