Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Honolulu

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Honolulu zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Honolulu miniguide

Autopůjčovna Honolulu
Půjčovna Aut Honolulu

Honolulu je hlavní a největší město ve státě (a ostrovy), Havaj – nachází se v Pacifiku. Město se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Oahu, který   je jeden z nejvíce hustě obydlených ostrovů Havaj.Honolulu má 376.000 obyvatel (2008), a je důležitý mořský přístav.

Město je také centrem pro umění, historie a kultury – s několika muzeí a galerií. Jediný královský palác ve Spojených státech – Iolani palác z roku 1871 – se nachází v Honolulu, a je otevřený pro veřejnost.

Jeden z dominant města je Aloha Tower – a 56 metrů vysoký maják v gotickém slohu z roku 1926, stál v docích.

Honolulu je také známý pro populární turistické oblasti na Waikiki – slavné písečné pláže, luxusní hotely, nákupní, zoo, akvária a parky. Waikiki se nachází 5 km jihovýchodně od centra města.

Jiné populární turistická atrakce v Honolulu, Současné muzeum – výstava současného umění, Havaj Státní umělecké muzeum – výstava tradičních umění z Havaje a biskup muzeum – přírodní a kulturní historie muzeum s exponáty dokumentů artefaktů a fotografií z Havaje.

V Honolulu je město v čínské čtvrti, která je hlavní turistickou atrakcí s barevnými tržnicích v průběhu dne a restaurace a noční život míst ve večerních hodinách.

Honolulu mezinárodní letiště se nachází 10 kilometrů severozápadně od centra města.