Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sanford Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sanford Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sanford Letiště miniguide

Autopůjčovna Sanford Letiště
Půjčovna Aut Sanford Letiště

Orlando Sanford mezinárodní letiště (SFB) se nachází v městečku Sanford a asi 30 km severozápadně od Orlanda. Letiště by neměla být zaměňována s Orlando Sanford mezinárodní letiště nebo regionální letiště. Taxi je nejlepší možností, jak cestovat do Sandford. Autopůjčovna společností, které jsou na letišti jsou Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty. 1.702.412 cestujících navštívil Sanford letiště v roce 2009, kolem 455.000 z nich použít na mezinárodní destinace.Icelandair patří mezi společnosti, kteří na toto letiště, a podívejte se na několika evropských městech s mezipřistáním na Islandu. 3 různé letecké společnosti létají přímo do různých destinací v Anglii. Sanford letiště má jedna odrůda jídelní a nápojové místech. Je to má povinnost a několik dalších obchodů. Nejsou žádné hotely na letišti.