Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sanford

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sanford zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sanford miniguide

Autopůjčovna Sanford
Půjčovna Aut Sanford

Sanford je – podle amerických norem – malé město s cca. 50.000 obyvatel. Je správním centrem kraje Seminole ve státě Florida, a je cca. 32 km severně od mnohem většího města Orlando.

V oblasti kolem Sanford, počtu zájemců, kteří organizují výlety s tak-zvané „Airboat“ v řekách a jezerech. „Airboat je byt-dnem lodi – poháněné vzduchem vrtule, čímž se člun vyrazil na velmi mělké vodě (také v bažinatých oblastech). Jinak, tam je několik rodinu a zajímavosti v okolí města – včetně Central Florida Zoo & Botanická zahrada, zábavní park světa Fun (kde v blízkosti můžete také navštívit velké, trvalé bleší trh Flea World) – stejně jako věda a činnost centra Seminole státní vysoká škola planetárium.

Jinak, tam je několik muzeí v malebné Sanford – a vy byste měli také dopřát návštěvu Wayne Densch Performing Arts Center, obnovený varieté, kde je množství divadelních a hudebních-příbuzné přehlídky.

Letiště Orlando Sanford mezinárodní letiště se nachází nedaleko centra města Sanford, v jiho-východním směrem.