Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Orlando

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Orlando zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Orlando miniguide

Autopůjčovna Orlando
Půjčovna Aut Orlando

Potřebujete si půjčit auto v Orlandu? Půjčení auta je oblíbenou volbou, protože vám usnadní návštěvu četných zábavních a tematických parků. Většina lidí se rozhodne rezervovat si vůz s dostatečným předstihem a vyzvednout ho na letišti. Porovnáním cen lokálních autopůjčoven určitě najdete tu nejlepší nabídku. 

Obecně o Orlandu

Orlando je centrálně umístěné město v americkém státě Florida s populací asi 250 000 obyvatel. V metropolitní oblasti však žije 2,2 milionu obyvatel (2012). 

Orlando se nachází v Orange County, mezi Atlantským oceánem a Mexickým zálivem. Město je známé svými zábavními a tematickými parky a je často nazýváno „Hlavní město zábavy.“ Hned mimo centrum najdete Walt Disney World, Seaworld Adventure Park, Universal Studios, Island of Adventure, největší vodní park na světě Wet’n Wild a také Gatorland, kde si můžete prohlédnout zblízka aligátory. 

V okolí je také řada krásných golfových hřišť. 

Orlando je rovněž známé jako město kongresů či konferencí a centrum je protkáno mrakodrapy. Nejvyšší budovou je 439 metrů vysoké SunTrust Center. 

Orlando je domovem uměleckých muzeí jako Cornell Fine Arts Museum a Orlando Museum of Art, stejně tak jako Vědeckého muzea, Muzea železnic a Regionálního muzea s historickými exponáty. 

Město s množstvím obchodů a nákupních center nabízí i skvělé nákupní příležitosti, podobně jako mnoho parků a zeleně. 

Letiště

Hlavní letiště Orlando International Airport (MCO) se nachází 20 km jihovýchodně od centra města a obslouží 35,7 milionu cestujících ročně (2014). Na letištních terminálech A a B najdete řadu autopůjčoven jako Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Firefly, National a Thrifty. 

Doprava

Spojené státy mají dobře rozvinutou a značenou síť dálnic a venkovských silnic. Interstate Highways jsou dálnice spojující jednotlivé státy a jsou součástí sítě National Highways. Řídí se tu pohodlně. 

Americké rychlostní limity jsou stanoveny jednotlivými státy. Většina dálnic má rychlostní limit mezi 65 a 75 mph. 

Pravidla provozu v USA jsou stanovena každým státem, ale jsou zhruba stejná jako pravidla v České republice

Hladina alkoholu v krvi je v USA stanovena na 0,8 promile. 

Některé dálnice jsou zpoplatněné, takže si před jízdou nezapomeňte drobné. 

Pokud vás na silnici zastaví policie, zůstaňte v klidu a nechte ruce viditelně na volantu. 

Měli byste si také uvědomit, že ve větších městech bude často hustý provoz, zejména během dopravní špičky. 

Tipy na výlet

Půjčení auta vám dává vynikající příležitost k prozkoumání regionu, aniž byste si museli dělat starosti s veřejnou dopravou, budete-li chtít navštívit jeden ze zábavních nebo tematických parků. 

Orlandem prochází dálnice Interstate 4 a táhne se z města Tampa až po Daytona Beach. 

Pokud si budete chtít zaplavat u pobřeží Atlantiku, krásné pláže najdete v Cocoa Beach, která se nachází 96 km jihovýchodně od Orlanda. Na pláži se nachází zábavní molo Cocoa Beach Pier s restauracemi, hospodami a obchody se suvenýry. 

Pokud budete unaveni sluncem, plaváním a životem na pláži, můžete si udělat výlet do Kennedyho vesmírného střediska, jenž najdete 40 km severně od města. Vesmírné středisko patří k NASA a v roce 1969 odsud odstartovalo Apollo 11. Kennedyho vesmírné středisko má návštěvnické centrum s tematickým výstavním programem, kina IMAX a mnoho dalšího.