Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tampa

Pokud plánujete svou příští dovolenou ve městě Tampa a chcete si půjčit auto pro snadnou mobilitu, nemusíte se bát, protože půjčit si auto je snadné. Autopůjčovny najdete na letišti nebo v blízkém okolí. Nebo můžete k zapůjčení preferovaného vozidla jednoduše využít webové stránky dostupných půjčoven

Průvodce po Tampě

Autopůjčovna Tampa
Půjčovna Aut Tampa

Tampa je krajským městem Hillsborough County nacházejícím se na Floridě, ve Spojených státech poblíž Mexického zálivu. Město leží na západním pobřeží Floridy a je největším městem oblasti Tampa Bay. Na Floridě je celkově třetím největším za Jacksonville a Miami. Největším přístavem státu Florida je ten v Tampě, který se nachází v blízkosti centrální čtvrti Channel District. V současné době je Tampa součástí metropolitní oblasti zvané Tampa Bay Area.

V roce 2018 mělo město asi 393 000 obyvatel, což z něj činí jedno z nejlidnatějších měst na Floridě. Tampa se rozprostírá na celkové ploše 453,9 km², z toho je 293,7 km² souše a 160,1 km² vody. Město má vlhké podnebí, avšak vlivem zálivu a Golfského proudu má spíše vlastnosti tropického klimatu.

Tampa podléhá různým sezónním trendům, které jsou rozděleny do čtyř sezón. V Tampě mají jaro, léto, podzim a zimu. Léto se kryje s obdobím dešťů a probíhá hlavně od května do října. Nejčastěji se během něj teplota pohybuje mezi nejvýše 32 °C a nejníže 23 °C. Zima v Tampě bývá většinou mírná a suchá s teplotami mezi 21 °C a 10 °C. S příchodem jara okolo poloviny února nastává i pomalý nárůst průměrné teploty, na podzim naopak dochází opět k postupnému snižování.

Město se pyšní širokou škálou architektonických stylů a druhů designu. Jednou z jejich ukázek je nově zrekonstruované muzeum umění v Tampě, zaměřené na postmoderní architekturu, a potom divadlo v Tampě. Kromě toho zde najdete několik mrakodrapů, z nichž 21 budov dosahuje průměrné výšky 76 metrů. Co se týče výškových budov, je Tampa ve státě Florida na druhém místě pouze za Miami, jehož výškový průměr je 147 metrů.

Objevujte se svým půjčeným autem

V Tampě je několik zajímavých míst, která můžete s půjčeným autem navštívit. Jedním z těchto neuvěřitelných míst je vodní park Adventure Island. Je to ideální zařízení pro relaxaci, i když jste s přáteli nebo rodinou. Navíc je perfektním místem i pro ty, kteří milují seznamování se s novými lidmi. S půjčeným autem můžete tento park navštívit z mezinárodního letiště Tampa – tato cesta dlouhá 26,7 km by vám měla zabrat 22 minut.

Dalším vzrušujícím místem, jež můžete ve městě navštívit s půjčeným autem, je Tampa Bay History Center. Můžete se tu dozvědět víc o historii Tampy a jihocentrální Floridě jako celku. Najdete zde zajímavé relikvie kmene Seminole, historické dokumenty a mnoho dalšího. Z letiště je historické centrum vzdálené 14,97 km a s půjčeným autem se tam dostanete přibližně za 16 minut.

Kromě toho můžete v Tampě navštívit množství restaurací a barů, pokud máte v plánu se socializovat nebo jen nechat plynout čas. Jedním z nejoblíbenějších barů je Red Star Rock. Je vzdálený přibližně 18,6 km od letiště a díky půjčenému autu se tam dostanete za 15 minut.

Letiště

V Tampě najdete několik letišť, z nichž nejrušnější je mezinárodní letiště Tampa. Letiště nabízí linky do 16 mezinárodních a až 66 domácích destinací. Mezi nejčastější města, do kterých odtud lidé cestují, patří Londýn, Aberdeen, Brownsville, Brusel, Buenos Aires a další.

Na mezinárodním letišti se dá snadno zorientovat, i když tu jste poprvé. Zařízení jsou dobře strukturovaná, a tak bez potíží najdete vše, co hledáte. Rovněž budete mít čas dokončit všechny své úkoly a dokonce si i odpočinout.

Kromě toho zde najdete různé typy autopůjčoven, ze kterých si budete moci vybrat, budete-li si chtít půjčit auto. Najdete tu autopůjčovny jako Enterprise Rent a Car, Budget Car Rental, Sixt Rent A Car, TPA Rental Car a mnoho dalších. Dalšími letišti v Tampě jsou letiště Peter O. Knight a Tampa Executive.

Doprava

Stav silnic v Tampě je působivý, a pokud se vyhnete jízdě v dopravní špičce, nebudete mít s řízením po městě problémy. Špička je vždy mezi 7:30 a 9:00 ráno a také od 15:30 do 19:30. Abyste zajistili, že se během cesty nesetkáte s žádným problémem, použijte technologii GPS a mapy. Tímto způsobem můžete rovněž sledovat dopravní index ve městě.

Stejně jako ve většině měst na světě, i v Tampě jsou na všech druzích silnic dané rychlostní limity. Některé z rychlostních limitů zahrnují 88,5 km/h, což je standard pro všechny silnice a dálnice, není-li uvedeno jinak, dále 48 km/h pro obytné oblasti a 32 km/h pro zóny kolem škol. V Tampě jsou také různé druhy možností parkování jako parkoviště, garáže, parkoviště s obsluhou a další.