Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tampa Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tampa Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tampa Letiště miniguide

Autopůjčovna Tampa Letiště
Půjčovna Aut Tampa Letiště – Foto: © Dustin Coates

Tampa mezinárodní letiště (TMA) se nachází 8 kilometrů západně od Tampa v USA. Autobusy jezdí mezi letištěm a Tampa, autopůjčovny jsou zastoupeny na letišti Tampa Avis Budget, Hertz, Enterprise a národní Trifty. Existují také jiné společnosti auta jen mimo letiště může být dosaženo tím, shuttle bus. Na letiště získal několik ocenění, včetně jeho designu.

18.262.934 cestujících navštívil Tampa letiště v roce 2008. Je ředitelství pro Golfský proud International Airlines. Na letiště slouží přibližně 26 různých leteckých společností, a jako jedni z mála mezinárodních destinací jsou v LondýněManchesteru a Aténách. Tampa Letiště má několik obchodů, včetně duty-free, a dobrý výběr restaurací, kaváren a barů. Ostatní zařízení patří banka, pošta, herna pro děti, první pomoc, baby / rodinný pokoj, kappell a obchodní centrum. Airport Marriott Hotel je připojen k terminálu.