Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mexico

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mexico zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mexico miniguide

Mexico
Půjčovna Aut Mexico

Mexiko, které má cca. 111 milionů obyvatel, je nejjižnější zemí v Severní Americe. Na severu hraničí s USA – a na jihu do střední amerických států, Guatemala a Belize.Jinak, Mexiko má dlouhé pobřeží na Tichém oceánu na západ a Mexickým zálivem na východě. Země je oficiální jazyk je Španěl, ale to je také mluvený množství různých menšinových jazyků.

Mexiko má obrovský prostor – téměř 2 miliony km2. V důsledku toho více typů podnebí zastoupeny. Na severu najdeme tak pouštní podnebí, zatímco na jihu jsou velké oblasti deštného pralesa v tropických klimatických podmínkách. V opačném případě pobřežních oblastí i na východ a západ a pak zpustošený silných hurikánů.

Části Mexika je hora – kde nejvyšší vrchol, Pico de Orizala je cca. 5700 m. Tam je také několik velkých řek v zemi – kde je nejdelší, která se vlévá do Mexického zálivu, hranice mezi Mexikem a Spojenými státy. Ve Spojených státech nazývá Rio Grande, zatímco Mexičané nazývají Rio Bravo.

Kapitál země, Mexico City, je – s počtem obyvatel kolem 20 milionů – jeden z největších světových měst.Tam jsou také tucet dalších měst v Mexiku s více než 1 milion obyvatel. Největší z nich je Guadalarja (4,4 mil. obyvatel), Monterrey (pop. 4 miliony) a Puebla (2,7 mil. obyvatel).

Mexiko je největším letištěm – Benito Juarez International Airport – se nachází právě na sever od Mexico City.Další letiště s vysokou intenzitou provozu se Hermanos Serdán mezinárodní letiště, jen u Puebla.

Levnaautopujcovna.cz nabídnout pronájem aut po celém Mexiku, včetně populárních prázdninových destinací, jako je Cancún aVillahermosa. Vyberte cílové ve vyhledávači výše seznam dostupných pronájem automobilů.