Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cozumel

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cozumel zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cozumel miniguide

Autopůjčovna Cozumel
Půjčovna Aut Cozumel

Cozumel je ostrov v Karibském moři, u východního pobřeží Yucatánu. Padesát tisíc obyvatel žije na ostrově, který patří státu Quintana Roo. Je to cca. 47 km dlouhé a 14 km široký. 72.000 žije v Cozumel. Zde jsou trajektem do Calica, jižně od Playa del Carmen.

Cozumel je jedním z hlavních turistických atrakcí Mexika a je oblíbenou výletní destinací. Základní kapitál je Cozumel San Miguel 271 meter dlouhé molo, které mohou ubytovat dvě výletní lodě současně. Zde jsou krásné a bezpečné pláže, které jsou vhodné pro potápění a šnorchlování. Několik ponoru operátoři mohou mít návštěvníci se na útesy Cozumel pobřeží. Návštěvníci se mohou také pronajmout skútr, rybaření nebo se svézt na mini-podmořské. Z Cozumel existuje více cest do mayských archeologických objevů jako San Gervasio, severně od Carretera průřezového nebo mayské lokality u obce El Cedral.

Cozumel Letiště Letiště je lokalizoval tři míle mimo centrum města.