Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut La Paz

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve La Paz zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

La Paz miniguide

Autopůjčovna La Paz
Půjčovna Aut La Paz – Foto: © Paul Richter

La Paz je hlavním městem Baja California Sur, v Golfo de California v Mexiku. La Paz metropolitní oblast má 200,000 obyvatelů (2005). Tato oblast je Mexiko je čtvrtou největší nezávislou oblastí. La Paz je rybářský přístav a důležité turistické místě. Zde je na trajekt na Mazatlan a Los Mochis na mexické pevnině.

La Paz má několik krásných pláží a ostrovů při pobřeží. Playa El Tesoro je místem pro tiché, umotorisert vodních sportů v chráněné zátoce s mělkých jezerech.   Ostrovy v moři Cortez může být dosaženo lodí. Zde je velký mořský volně žijících živočichů s krásným výhledem. V La Paz je aktivní noční život s noční kluby, kde okraji vody. V kavárnách, mohou návštěvníci pijí kávu až do pozdních nočních hodin. La Paz také nabízí pozorování velryb a camping příležitosti.

Nejbližší letiště je Aeropuerto Internacional generál Manuel Márquez de Leo, jen ven z města La Paz.