Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cancun

Plánujete letos v létě návštěvu Cancúnu? To je skvělý nápad, neboť město je zkrátka úžasným místem. Pokud si chcete užít prohlídku tohoto velkolepého pobřeží, doporučujeme vám půjčit si auto. Díky řízení bude celá vaše návštěva velmi flexibilní. Nebudete platit zbytečně vysoké ceny ani se nebudete muset mačkat v minibusech s hordami lidí cestujících po tomto pobřeží.

Průvodce po Cancúnu

Autopůjčovna Cancun
Půjčovna Aut Cancun

Cancún je mexické město ležící na poloostrově Yucatán, které hraničí s Karibským mořem. Funguje jako hlavní město nejvýchodnějšího mexického státu Quintana Roo. Kromě svého ústředního postavení v tomto státě je Cancún známý svými četnými letovisky, písečnými plážemi a velmi rušným nočním životem. Toto pobřežní město se skládá ze dvou odlišných oblastí. Patří k nim tradiční centrum známé jako El Centro a horní část města, tzv. Zona Hotelera, kde najdete všechny noční kluby, restaurace a výškové hotely u pláže.

S populací méně než 700 000 lidí a rozlohou asi 1979 km² se Cancún patrně stal jednou z nejlidnatějších oblastí v celém Mexiku. V důsledku toho se stal velmi příjemným místem pro návštěvníky a turisty. Teplota je zde přátelská a průměrně se pohybuje kolem 21 stupňů. Začátek prosince a dubna jsou nejvhodnější měsíce k návštěvě, protože můžete zažít to nejlepší, co Cancún nabízí. Naopak nejdeštivější měsíce jsou září a říjen.

Možná jste už hodně slyšeli o častých párty v Cancúnu. To není nic nového, ale slunný Cancún toho může navzdory své pověsti nabídnout mnohem více. Najdete zde spoustu bezproblémových a nádherných letovisek, která uspokojí rodiny i jednotlivce, kteří chtějí zažít úžasné yucatánské klima. Navštívit můžete také mayské ruiny včetně Yamil Lu’um a El Rey, rozpadající se věže z bledě šedého kamene.

Na tomto místě vás tajemné nádherné ruiny zavedou zpět do historie, až k mayské civilizaci. Cancún se údajně poprvé objevil na mapách v 18. století, význam názvu ovšem není znám. Tvrdí se, že původně v tomto poloostrovním městě žili pouze tři lidé. Místo různých domněnek se raději sami vydejte na prohlídku Cancúnu a získejte informace z první ruky přímo od místních obyvatel.

Objevujte svým pronajatým vozem

Toto město zkrátka nabízí spoustu míst k návštěvě a s půjčeným autem nikdy nenažijete nudný den. Můžete navštívit Podvodní muzeum v Cancúnu, kam se dostanete po zhruba 30minutové jízdě. Čeká na vás pláž plná asi 500 soch v životní velikosti. Jedná se o možná jednu z největších umělých podvodních atrakcí na světě. Chcete se si toto místo prohlédnout zblízka? Můžete nastoupit na výletní loď a prozkoumat více se zkušeným průvodcem.

Cancún je určitě jedno z míst, které byste měli navštívit, pokud máte rádi potápění a šnorchlování. Po asi 40 minut dlouhé cestě se dostanete až na pláž, kde si můžete užít potápění v největších podvodních jeskyních na světě. Tyto podvodní závrty dosahují délky až 140 km a hloubky asi 5 km, takže se jedná o úžasné místo k návštěvě a prozkoumání. Jeden takový přirozeně se vyskytující zázrak je známý jako Ox Bel Ha.

Jedním z míst, bez jehož návštěvy byste neměli opustit Cancún, jsou mayské ruiny Chichén Itzá. Z Cancúnu je tento cíl vzdálen asi 3 hodiny jízdy po dálnici. Zde se dozvíte více o historii města a jeho vztahu k náboženství.

Letiště

Město je obsluhováno pouze jedním letištěm známým jednoduše jako Mezinárodní letiště Cancún. Jedná se o druhé nejrušnější letiště v Mexiku, které každý rok odbaví přes 25 milionů cestujících. Můžete odsud létat do více než 133 destinací po celém světě prostřednictvím 44 světových aerolinek.

Letiště, které se nachází asi 20 minut jízdy od centra města, bylo uzpůsobeno tak, aby zajistilo snadný pohyb, rychlý check-in a bezproblémový odlet do cíle. Na tomto letišti se navíc nachází řada kaváren.

Na mezinárodním letišti v Cancúnu najdete řadu autopůjčoven, takže pronájem automobilu bude velmi snadný. U renomovaných autopůjčoven, jako jsou Hertz, Budget nebo Thrifty, bude pro vás vždy připraveno to pravé auto. Kyvadlové autobusy vás odvezou z letiště do půjčovny aut.

Doprava

Jedním z nejvýznamnějších rysů tohoto města je nepoškozený stav vozovek. Můžete se tak s minimem dopravních zácp přesunout do svého hotelu nebo do jiné destinace. Je důležité si uvědomit, že v dopoledních hodinách a večerech někdy dochází k drobným kolonám, proto byste tomu měli uzpůsobit své plány.

Chcete-li si své cesty po Cancúnu usnadnit, můžete si do smartphonu nainstalovat aplikaci Mapy Google. Ve městě jsou vyhrazená parkovací místa a vždy je dobré dodržovat dopravní pravidla. Při jízdě kolem Cancúnu nebo jeho předměstí dodržujte rychlostní limity.