Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Merida

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Merida zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Merida miniguide

Autopůjčovna Merida
Půjčovna Aut Merida

Merida je hlavní město státu Yucatán II. Merida se nachází 35 mil jižně od přístavu Progreso, na jihovýchodě Mexika. S předměstí, město má cca. 905.000 obyvatel, zatímco město samotné má cca. 750.000 obyvatel.

Merida byla založena v roce 1542 v místě, kde dříve mayské město T’ho ležel. Mayský centra Chichén Itzá a Uxmal se nachází v blízkosti. Chichen Itza je archeologické ruinby postavený Maya civilizace, v severní Yucatán. V roce 2007 hlavní budově, nebo Castillo pyramida Kukulcan hlasoval jako jeden ze sedmi divů světa. Tato oblast je na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Ruiny byly objeveny v roce 1800 a několik chrámů byly obnoveny. Tam jsou stopy mayského období 600 až 900 nlKr. zde. Merida má také mayské muzeum s cennými sbírkami. Město je katedrála od 1500-století éteru také stojí za vidění.

Manuel Crescencio Rejón Mezinárodní letiště se nachází pět kilometrů od centra města Merida.