Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Merida Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Merida Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Merida Letiště miniguide

Autopůjčovna Merida Letiště
Půjčovna Aut Merida Letiště

Manuel Crescencio Rejón Mezinárodní letiště (MID) se nachází asi 8 km jihozápadně od Meridy, hlavního města státu Yucatan známý pro svou bohatou historii mayské.Existují kyvadlové autobusy mezi letištěm a Merida, ale služby nejsou tak časté jako taxi může být dobrá volba. Merida Rejón Letiště Autopůjčovna nabízí pronájem vozů z místní i mezinárodní půjčovny Hertz, Dollar, rozpočet, Advantage, Národní, slevy. V roce 2008, 1.058.510 cestující navštívil Merida Rejón letiště. Mezi lety 1999 a 2001 bylo letiště kompletně zrekonstruován. To slouží jak domácích i mezinárodních destinací. Letiště má čtyři různé bary, restaurace a kavárny a velké nákupy, včetně klenotnictví. Merida Rejón letiště má také zdravotní péče, bankovních a turistické informace.Nejsou žádné hotely na letišti.