Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Playa Del Carmen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Playa Del Carmen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Playa Del Carmen miniguide

Autopůjčovna Playa Del Carmen
Půjčovna Aut Playa Del Carmen

Playa del Carmen je město na východním pobřeží Mexika. Playa del Carmen je stav třetích Quintana Roos ‚největší město s 100.000 obyvateli (2005). Playa del Carmen je. 70 km jižně od Cancúnu, a 20 kilometrů západně od Cozumel na poloostrově Yucatan. Odtud je lodní spojení na ostrov Cozumel.

Playa del Carmen je oblíbenou turistickou destinací, známý pro své potápění vhodné podmínky. Město bylo původně malá rybářská vesnice, ale dnes je centrem Playa del Carmen v Riviera Maya, která se táhne od Cancúnu do Sian Ka’an. Město je také zastávka pro několik výletních lodí, které se zastaví jen na jih od města, na Calica.“Ekologickou zábavní park“ z Xcaret a Xel-Ha se nachází v blízkosti Playa del Carmen, a jsou populární destinací pro výlety. V Xel-Ha, mohou návštěvníci zaplavat s delfíny, šnorchlování, potápění a vidět želvy. Hodinu cesty jižně od Playa, v Tulum je mayské archeologické nálezy s krásným výhledem.

Cancun letiště je 50 km od Playa del Carmen.