Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Puerto Vallarta

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Puerto Vallarta zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Puerto Vallarta miniguide

Autopůjčovna Puerto Vallarta
Půjčovna Aut Puerto Vallarta

Puerto Vallarta se nachází ve státě Jalisco na pobřeží Tichého oceánu. 177.000 obyvatel žije v Puerto Vallarta (2005). Odtud jsou výlety lodí na pobřeží.

Puerto Vallarta rysy krásné pláže a několik pětihvězdičkových hotelů. Mnoho lodí zde zastavit na den. Banderas Bay je jedním z největších a nejhlubší zátok na světě. Zde je několik mil pláží s mořské želvy a delfíny. Jsou zde dobré podmínky pro potápění, šnorchlování a rybaření. Zde je několik papaya a mango plantáže, džungle a vodopádů. Východně od Puerto Vallarta se nachází pohoří Sierra Madre. Návštěvníci se mohou vydat na pěší túru v horách, golf, jízda na koni, plachtění nebo draka.Město má staré město s několika uměleckými galeriemi. V Puerto Vallarta je botanická zahrada. V listopadu se festival s kurzy vaření, víno a tequila ochutnávka, a dotek umění.

Gustavo Díaz Ordaz Mezinárodní letiště je pět kilometrů jižně od Puerto Vallarta.