Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mexico City Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mexico City Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mexico City Letiště miniguide

Autopůjčovna Mexico City Letiště
Půjčovna Aut Mexico City Letiště

Mexiko City International Airport (MEX), také volal Benito Juárez mezinárodní letiště, nachází 13 km západně od Mexico City. Jedná se o největší letiště v Latinské Americe. Obě metra a autobusů jsou dobré vozidla dostat mezi Mexico City a na letiště. Tam je dobrá volba autopůjčoven jak na národní a mezinárodní terminál, některé z nich jsou Alamo, National, Avis, Budget, Dollar, Eurocar, Eurodolarové, Kimcar, Gold Car, Hertz a Sixt.

V roce 2009 24.243.056 cestujících používá samotného letiště.Předpokládá se, že to bude vyvinuta tak, aby bylo možné ubytovat 32000000 cestujících ročně. Jeden může cestovat do více než 100 mezinárodních destinací, a nejrušnější trasy z Mexico City Airport je Los AngelesNew YorkMiamiHouston a Madrid. To je hlavní základnou pro největší letecká společnost v Mexiku, Aeroméxico.  Je to velmi dobrý výběr obchodů, restaurací, kaváren a barů v Mexico City Airport. Zde je také lékárna, zdravotní středisko, obchodní centrum, bankomat a internet café.Letiště má několik hotelů včetně Hilton Mexico City Airport, a Airport Hotel Camino Real Hotel.