Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Houston

Plánujete návštěvu slavného, prestižního města Houston a chcete si svůj pobyt užít bez stresu? Pak budete potřebovat pronajaté vozidlo. Existuje celá řada autopůjčoven, které nabízejí za rozumnou cenu půjčení auta, se kterým můžete město prozkoumat. Bez stresu si můžete pronajmout jakékoliv auto podle svého výběru. Pro větší pohodlí si však můžete zarezervovat jakýkoli vůz z autopůjčovny online prostřednictvím webových stránek.

Průvodce po Houstonu

Autopůjčovna Houston
Půjčovna Aut Houston

Houston je velká texaská metropole a nejlidnatější město tohoto státu. Nachází se v nadmořské výšce 30 metrů, a to při zeměpisné délce -95,36 a zeměpisné čířce 29,76. Město využívá Centrální letní čas (CDT). Houston má hrubý domácí produkt (HDP) ve výši přibližně 490,1 miliard dolarů, což ho řadí mezi prvních sedm největších ekonomik ve Spojených státech.

Město, které zabírá celkovou plochu 1 651 metrů čtverečních, bylo založeno 30. srpna 1836 investory a včleněno do města 5. června 1837. Ve městě žije více než 2,4 milionu obyvatel, takže se pravděpodobně jedná o největší město ve státě Texas. Houston je proslulý chutnou kuchyní, jako jsou koláče, kuřecí smažený steak, chile con queso nebo grilovaný bůček, které si můžete vychutnat během vaší návštěvy města.

Ve městě Houston naleznete většinu nejznámějších atrakcí Texasu. Budete moci navštívit krásná místa, jako je park San Jacinto Monument, Johnsonovo vesmírné středisko, zoo a další podobné atrakce. Houston se může pochlubit také neuvěřitelnou řadou muzeí, mezi které patří Muzeum přírodních věd, Buffalo Soldier Museum, Muzeum výtvarného umění a Muzeum holocaustu. Budete mít také přístup k pěkné nabídce výborných restaurací, kde si dáte chutné jídlo.

Město obvykle pořádá několik akcí a festivalů, přičemž jednou z nejpopulárnějších je Houston Livestock Show and Rodeo. Příznivé je rovněž počasí ve městě. Léta jsou vždy vlhká, dlouhá a velmi horká, zatímco zimy jsou vždy mírné a často provázené chladem. Houston obvykle zažívá dostatečné množství srážek, a to okolo 1 260 mm ročně. Nejteplejší měsíc je srpen (nejvyšší teploty 35 °C a nejnižší 25 °C), zatímco nejchladnějším měsícem je leden (nejvyšší teploty 17 °C a nejnižší 8 °C).

Objevujte se svým pronajatým autem

Ve městě Houston na vás čeká spousta krásných a úžasných míst, které můžete snadno prozkoumat se svým zapůjčeným vozem. Nejprve se vydejte do Houstonského vesmírného centra, kde se můžete dozvědět o další misi NASA a také si můžete prohlédnout repliku první americké vesmírné stanice. Odhadovaná vzdálenost od letiště a kosmického centra je asi 73,1 km přes silnice I-69 a I-45 S, přičemž cesta autem vám zabere přibližně 47 minut.

Dalším úžasným místem, které byste měli během své návštěvy města Houston prozkoumat, je Houston’s Museum District, jedna z největších atrakcí města. Zahrnuje celkem 19 muzeí, z nichž 11 je pro veřejnost zdarma. Odhadovaná vzdálenost z letiště do muzejní čtvrti je asi 37,7 km po silnici I-69 a svým půjčeným autem se tam dostanete za 27 minut. Jízda po jiných trasách (Hardy Toll Rd a I-45 S) vám však bude trvat déle.

Také byste si neměli nechat ujít prohlídku zoo v Houstonu a parku Herman, které jsou blíže k muzejní čtvrti. Dále si můžete prohlédnout Graffiti Park, kde jsou budovy s atraktivními graffiti a pouličním umění. Cesta dlouhá 35,6 km přes silnici I-69 vám zabere asi 24 minut. Můžete také navštívit úžasné restaurace v Houstonu, kde si můžete pochutnat na vynikajícím jídle, např. La Griglia, Mezza Grille, Eddie V’s Prime Seafood a mnoho dalších.

Letiště

V blízkosti města Houston se nachází dvě hlavní letiště. Jedním z nich je George Bush Intercontinental Airport, mezinárodní letiště vzdálené asi 37 km od centra města. Letiště je největší v Texasu a zajišťuje spojení s velkým počtem domácích destinací. Letiště odbavilo v roce 2018 více než 43 807 539 cestujících, čímž se zařadilo na pozici 14. nejrušnější letiště ve Spojených státech a na 47. na světě.

Letiště má rozlohu 40,5 metrů čtverečních a několik ranvejí. George Bush Intercontinental Airport zahrnuje autopůjčovny jako Avis, Enterprise, Alamo, Budget, Advantage, Hertz, National, Zipcar a Thrifty. Při rezervaci si můžete také vybrat z celé řady variant automobilů, jako je konvertibilní, kompaktní a luxusní.

Dalším významným letištěm v blízkosti města Houston je William P. Hobby Airport, které se nachází 11,2 km od čtvrti Downtown. Letiště obsluhuje tuzemské destinace a v roce 2018 odbavilo přes 14,5 milionu cestujících. Mezi letecké společnosti, které používají toto letiště, patří JetBlue Airways, American Airlines nebo Delta Airlines. Autopůjčovny dostupné na letišti zahrnují Dollar, Alamo, Avis, Budget a mnohé další. Vybírat si můžete mezi vozy z kategorie ekonomické, luxusní, minivany aj.

Doprava

Při objevování krásného města Houston vás díky dobře rozvinuté silniční síti čeká bezproblémové a snadné řízení. Silnice jsou v dobrém stavu. Pokud si chcete užít dovolenou nebo prohlídku města, měli byste se vyhýbat dopravní špičce ráno mezi 7:00 a 9:00, respektive odpoledne mezi 16:00 a 19:00. Můžete si také stáhnout dopravní aplikaci, která vám usnadní pohyb a zbaví vás stresu.

Během vaší návštěvy města Houston je také důležité dodržovat silniční pravidla a předpisy. Nepřekračujte rychlostní limity, pokud se chcete vyvarovat pokutě. Na dálnicích platí maximální rychlost 75 mph, ale na něktrých úsecích můžete zrychlit až na 80 nebo 85 mph. Parkovací možnosti dostupné ve městě zahrnují krátkodobé i dlouhodobé parkování.