Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Houston Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Houston Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Houston Letiště miniguide

Autopůjčovna Houston Letiště

Půjčovna Aut Houston Letiště

George Bush Intercontinental Airport (IAH) je 37 mil severně od Houstonu ve Spojených státech . Existují i další, menší letiště v blízkosti Houston jmenoval William P Hobby.Existují autobusy mezi letištěm a Houston. Autopůjčovna společnosti jsou zastoupeny Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty.

V roce 2008 43.176.478 cestujících návštěvě letiště dělat to jeden z 20 největších letišť na světě, měřeno podle počtu cestujících. 17 různých leteckých společností poskytujících služby na letišti a jeho hlavním centrem pro společnosti Continental Airlines. Houston Letiště má 5 terminálů, všechny mezinárodní destinace jede z terminálu D nebo E. Tam jsou vlaky mezi terminály.  Je to dobrý výběr obchodů v Houstonu letiště, Duty Free je v terminálu D. Jinak, existuje mnoho různých jídlo a pití místech. Ostatní zařízení patří bankomaty, pošta, bezdrátové připojení na internet a kapli. K dispozici je obchodní centrum na Houston Airport Marriott, který se nachází mezi terminálu B a C. Tam je několik jiných hotelů v blízkosti letiště, včetně Best Western Airport Inn Intercontinental.

Čeština