Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Madrid

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Madrid zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Madrid miniguide

Autopůjčovna Madrid
Půjčovna Aut Madrid

Madrid je hlavní město Španělska má 3,2 milionu obyvatel (2007).Tak, to je jedno z největších měst v Evropě. Madrid je v interiéru, a mají horká, suchá léta a chladné zimy.

Těžiště Madrid je rušného náměstí na náměstí, „Puerto del Sol.“ (Solporten). Toto bylo původně brána ve zdi obklopující Madrid v 1400s. Později místo bylo tržiště. Od „Puerto del Sol“ je 9 ulic, včetně Calle de Alcalá je nejdelší ulice v Madridu se slavnou triumfální oblouk a kašna Cibeles. Dalších památek v hlavním městě je Retiro Park – jedna z největších a nejkrásnějších parků v Madridu, Museo del Prado – slavný Art Museum a Palacio Real – královský palác. Návštěva býčí zápasy Las Ventas arena je také stojí za návštěvu. Zde je prostor pro 25.000 diváků! Sezóna pro býčí zápasy trvá od března do října.

Jinak, v Madridu nabízí skvělé nákupní možnosti, zejména v Gran Via. Ve městě má také rušný noční život s mnoha hospůdek nočních klubů a restaurací.

Na letišti v Madridu se nachází 12 km severovýchodně od centra města a je nazýván mezinárodní letiště Barajas