Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Madrid Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Madrid Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Madrid Letiště miniguide

Autopůjčovna Madrid Letiště
Půjčovna Aut Madrid Letiště

Madrid-Barajas Airport (MAD) se nachází 9 km od Madridu. Metra se dostanete do centra Madridu na 12 minut, a je zde také několik autobusů.Autopůjčovna společnosti jsou zastoupeny na letišti a nachází se v Terminálu 1 a 4, a jsou Goldcar aut, Avis, Europcar, National Ates, Hertz, aero-město Ares Mobile a Sixt. 48.270.581 cestujících navštívil Madrid Airport v roce 2009, dělat to čtvrtý největší letiště v Evropě a jednou z 15 největších na světě. Existují dva další letiště v Madridu, Torrejon a Cuatro Vientos, ale jsou malé. Madrid Airport má čtyři terminály, že tam je kyvadlový autobus mezi nimi, z nichž poslední se otevřel v roce 2006. Z letiště v Madridu mohou cestovat přímo do přibližně 160 destinací po celém světě. Letiště je ředitelství pro šest leteckých společností, Iberia, Air Europa, Easyjet, Vueling, Spanair a Ryanair Madrid letiště má více než 100 obchodů a 30 různých restaurací, kaváren a barů. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, VIP salonek, konferenční centrum, banka, pošta, dětské hřiště a kaple. Některé hotely se nacházejí na letišti, včetně Best Western Hotel Villa De Barajas a Sofitel Madrid Campo de las Naciones.