Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Los Angeles

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Los Angeles zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Los Angeles miniguide

Autopůjčovna Los Angeles
Půjčovna Aut Los Angeles

Potřebujete si půjčit auto v Los Angeles? Je velmi populární pronajmout si auto hned po příletu. S půjčeným autem nemusíte přemýšlet o veřejné dopravě nebo taxi a zároveň budete mít během svého pobytu svobodu podnikat vzrušující výlety po státě. 

Los Angeles

Los Angeles, nacházející se na jihu státu Kalifornie u tichomořského pobřeží, je druhé největší město v USA. Samotné město má 3,8 milionu obyvatel (2008), ale v celé metropolitní oblasti žije 17,5 milionu lidí. Na území města leží několik samostatných měst jako Santa Monica a Beverly Hills. 

Los Angeles je neznámější díky filmovému průmyslu v Hollywoodu. Slavnou turistickou atrakcí je návštěva Universal Studios, kde najdete také zábavní park. 

Další známou turistickou atrakcí je chodník slávy na hollywoodském bulváru lemovaný hvězdami. Mezi další známá místa patří například Madame Tussauds Hollywood, Grammy Museum, LA Art Museum of Art, Kalifornské vědecké centrum s akváriem, zoo, botanickou zahradou, a v neposlední řadě Walt Disney Concert Hall s jedinečnou architekturou. 

Populární jsou také pláže Venice Beach a Malibu Beach. 

Největší letiště ve městě, Los Angeles International Airport, se nachází 30 km jihozápadně od centra města. 

Doprava

Kalifornie je kvalitně připravená na automobilový provoz a má dobře rozvinutou síť dálnic. Vzdálenosti mezí místy v Los Angeles jsou dlouhé a městská hromadná doprava není příliš funkční. Krajinu v Los Angeles charakterizují široké ulice a krásné parky, k většině atrakcí se snadno dostanete zapůjčeným vozidlem. 

Populární destinace 

V Los Angeles je spousta věcí, které můžete vidět a vyzkoušet. Mezi slavné turistické atrakce patří např. Universal Studios, koncertní síň Walta Disneye, zoologická zahrada, Hollywoodský chodník slávy, Pacific Park v Santa Monice nebo umělecké a starožitné muzeum Getty Center. 

Populární je také nakupování na Rodeo Drive v Beverly Hills. Pokud byste chtěli prozkoumat noční život v Los Angeles, měli byste navštívit Sunset Strip s velkým počtem nočních klubů a barů. Na tichomořském pobřeží najdete skvělá místa ke koupání. Doporučujeme pláž Venice Beach, která se nachází 27 km západně od centra Los Angeles. 

Letiště

Los Angeles International Airport (LAX) je hlavní letiště města a jedno z nejrušnějších na světě. Na letišti, které se nachází 30 km jižně od centra města, je zastoupena řada známých autopůjčoven, včetně společností Alamo, Budget, Payless a Thrifty. 

Tipy na výlety

S autem zapůjčeným v Los Angeles se snadno dostanete do světoznámého zábavního parku Disneyland, který se nachází 43 km jihovýchodně od centra města. Disneyland byl otevřen v roce 1955 a od té doby se rozšířil o několik tematických zón, kde můžete vidět staré i nové postavy Disney. Park nabízí také celou řadu dobrodružných atrakcí pro celou rodinu. 

Další tip na jednodenní výlet vaším půjčeným vozidlem je město San Diego, které se nachází 194 km jižně od Los Angeles. San Diego je známé svými rozlehlými plážemi na pobřeží Tichého oceánu a nabízí také řadu atrakcí pro celou rodinu, jako je Zoo, Safari Park, SeaWorld a Legoland. V centru San Diega najdete Balboa Park, kde se nachází mnoho městských muzeí a galerií. 

San Diego leží nedaleko hranic s Mexikem. Nejbližší mexické město Tijuana se nachází jen 40 km odsud.