Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Los Angeles Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Los Angeles Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Los Angeles Letiště miniguide

Autopůjčovna Los Angeles Letiště

Půjčovna Aut Los Angeles Letiště

Los Angeles mezinárodní letiště (LAX) se nachází 24 km jihozápadně od Los Angeles, USA . Z letiště, metro a autobus do Los Angeles .Tam jsou také přímé autobusy do dalších měst v jižní Kalifornii. Asi 40 různých autopůjčovny se nachází těsně mimo letiště, 11 z nich nabízejí speciální službu vykonat a přepravovat cestující na letiště.Jedná se o Advantage, Alamo, National Car, Avis, Budget, Dollar, Payless, Enterprise, Hertz, Thrifty a Fox

Los Angeles Airport navštívil 59.542.151 cestujících v roce 2009 a je jedním z nejvytíženějších 7 z hlediska počtu cestujících na celém světě. To je hlavní základnou pro Alaska Airlines, United Airlines a Air Horizon. Počet letecké společnosti létající do destinací po celém světě. Los Angeles Airport má celkem 9 terminálů.  S více než 70 různých kaváren, barů a restaurací a 50-lichá obchody se šíří přes všechny terminály, Los Angeles letiště je hodně co nabídnout. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, zdravotnictví, bankovnictví a obchodní centrum. Tam je několik hotelů v blízkosti letiště, včetně Hilton Los Angeles Airport Holiday Inn Los Angeles mezinárodní letiště.

Čeština