Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Los Angeles Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Los Angeles Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Los Angeles Letiště miniguide

Autopůjčovna Los Angeles Letiště
Půjčovna Aut Los Angeles Letiště

Los Angeles mezinárodní letiště (LAX) se nachází 24 km jihozápadně od Los Angeles, USA. Z letiště, metro a autobus do Los Angeles. Tam jsou také přímé autobusy do dalších měst v jižní Kalifornii. Asi 40 různých autopůjčovny se nachází těsně mimo letiště, 11 z nich nabízejí speciální službu vykonat a přepravovat cestující na letiště.Jedná se o Advantage, Alamo, National Car, Avis, Budget, Dollar, Payless, Enterprise, Hertz, Thrifty a Fox

Los Angeles Airport navštívil 59.542.151 cestujících v roce 2009 a je jedním z nejvytíženějších 7 z hlediska počtu cestujících na celém světě. To je hlavní základnou pro Alaska Airlines, United Airlines a Air Horizon. Počet letecké společnosti létající do destinací po celém světě. Los Angeles Airport má celkem 9 terminálů.  S více než 70 různých kaváren, barů a restaurací a 50-lichá obchody se šíří přes všechny terminály, Los Angeles letiště je hodně co nabídnout. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, zdravotnictví, bankovnictví a obchodní centrum. Tam je několik hotelů v blízkosti letiště, včetně Hilton Los Angeles Airport Holiday Inn Los Angeles mezinárodní letiště.