Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut San Diego

San Diego je jedno z nejkrásnějších měst v Kalifornii. Vzhledem k příjemným teplotám, klidným plážím a zároveň rušnému nočnímu životu, na návštěvu San Diega vy ani vaše rodina jen tak nezapomenete. Ale už jste přemýšleli o tom, jakým způsobem se budete po městě pohybovat? Zvažte pronájem auta. Autopůjčovnu si vyberete podle vašich potřeb a pak si už jen můžete užívat jízdu městem.

Průvodce po San Diegu

Autopůjčovna San Diego
Půjčovna Aut San Diego

San Diego je druhé největší město v Kalifornii s téměř 1,5 miliónem obyvatel. Říká se mu „místo zrození“ Kalifornie a nachází se jen 120 km jižně od Los Angeles. Kilometry místních pláží přímo vybízejí k relaxaci. Kromě pláží je tu stále příjemně teplé počasí, takže ať už se vydáte kamkoliv po San Diegu, zima vám určitě nebude. Nezapomeňte si nechat čas na návštevu památek, zejména pak ikonické čtvrti Gaslamp Quarters, která je známá jako hlavní město kultury a je jednou z nejzajímavějších destinací na světě.

San Diego je prosluslé nabídkou řady turistických atrakcí. Rodiny i páry si zde rozhodně užijí nejlepší dovolenou svého života. Navštivte třeba světoznámou zoo, která se nachází v městském parku Balboa Park pouhé 4 km (20 minut jízdy autem) od městské části Gaslamp Quarter. Jedná se o jednu z nejznámějších a nejrespektovanějších zoologických zahrad na světě, kde vy a vaše rodina můžete zblízka vidět více než 650 unikátních druhů zvířat. Nadšení návštěvníci jako vy a vaše rodina chodívají na návštěvu do této zoo už více než sto let.

  • Vychutnejte si tradiční mexické pokrmy a vyzkoušejte něco nového.
  • Ochutnejte různé druhy vína ze San Diega.

Jídlo zabírá v kultuře San Diega podstatnou část. Kulinářská scéna města vychází hojně z mexických tradic. Mezi nejznámější místní pokrmy patří carne asada, kalifornská burrita a celá řada specialit z mořských plodů. Vyzkoušejte něco nového a prozkoumejte pouliční trhy, kde se každý den přímo před očima čerstvě vaří jedinečná tradiční jídla. Pokud jste spíš na víno, nebojte, ani vy nepřijdete zkrátka. Jen kousek od San Diega leží město Temecula, které je známé jako jedno z hlavních světových měst vína.

San Diego je jako stvořené pro milovníky večírků. Zajeďte si do čtvrti Gaslamp Quarter, která leží asi 6,5 km a 12 minut autem ze Starého města. Právě tady můžete zažít poučnou prohlídku pivovaru, pokochat se památkami a historií Starého města a nadýchat se vzrušení, které zažijete jen když se ponoříte do víru zdejšího nočního života. Čtvrť Gaslamp Quarter nabízí nespočet trendy barů a klubů, které čekají na vaši návštěvu.

Prozkoumávejte místo se svým půjčeným autem

Pronájem auta na dovolené v San Diegu je investice, která se vám vyplatí. K některým z nejlepších turistických atrakcí se dostanete nejsnadnějí autem a samozřejmě vám odpadne i nepohodlné cestování veřejnou dopravou, protože prostě nasednete do auta a pojedete. Pokud jste například plánovali výlet do světově proslulého vodního světa San Diego Seaworld nebo do muzea USS Midway Museum plného historie, asi byste tam chtěli strávit celý den a nestarat se o jízdní řády hromadné dopravy.

Světoznámý a oblíbený vodní svět San Diego Seaworld je od čtvrti Gaslamp Quarter vzdálený necelých 15 minut jízdy (asi 10 km). A když máte pronajaté auto, můžete se do světoznámého a oblíbeného Sea World podívat a kochat se pohledem na oslnivé delfíny, majestátné velryby a další úžasná stvoření, jak se vám bude chtít. Budete ohromeni, že můžete vidět na vlastní oči to, co jste dosud viděli jen na fotkách, stejně tak jako miliony dalších návštěvníků, které Sea World kdy navštívily. Uskutečněte svůj sen v mořském světě.

Jestli vás víc zajímá historie, měli byste určitě navštívit muzeum USS Midway. Jsou zde vystaveny letadlové lodě, z nichž mnohé byly postaveny v jižní Kalifornii a které jsou živoucím svědectvím historie námořnictva San Diega. Získáte zde informaci o legendární letadlové lodi Midway, která byla nejdéle sloužící letadlovou lodí Spojených států ve 20. století. Zažijte legendy dějin San Diega.

Nezapomeňte na nákupní scénu San Diega. Doporučujeme vám navštívit víceúrovňové nákupní centrum Westfield Horton Plaza, které se nachází ani ne 2 km (10 minut) od centra čtvrti Gaslamp Quarter. Slavné nákupní centrum zde stojí už od roku 1985 a nakupovat zde můžete na neuvětřitelných pěti podlažích. Není pochyb o tom, že tady nakoupíte perfektní suvenýry a mnoho dalších drobností. A samozřejmě je vám k dispozici několik kaváren a restaurací, takže můžete během svého dne ve stylu Julie Roberts doplnit síly! Nepřestávejte nakupovat!

Letiště

Mezinárodní letiště San Diego se nachází 4,8 km (15 minut) jihozápadně od San Diega. Toto letiště je oblíbené zejména proto, že se nachází velmi blízko centru města. Létá odsud pět hlavních leteckých společností, nejvíce pak Alaska Airlines. Přestože, co se týká leteckého spojení, není San Diego přestupní stanicí, je oblíbenou destinací.

Asi vás nepřekvapí, že Mezinárodní letiště San Diego je docela rušné. Ve skutečnosti patří k nejvytíženějším jednoproudovým letištím v USA a třetím nejrušnějším na světě. To vše je možné díky tomu, že mezinárodní letiště v San Diegu pokrývá obrovskou plochu 270 hektarů. V posledních letech letiště obslouží až 50 000 cestujících denně. To znamená opravdu silný letecký provoz! Některé z autopůjčoven, které se zde nachází, jsou společnosti Hertz, Budget a Sixt Car Rental.

Mezinárodní letiště San Diego se sice zaměřuje na vnitrostátní lety, ale nabízí i některé mezinárodní. Denně se tady uskuteční kolem 500 letů, některé z nich za hranice Spojených států. Výběr zahraničních destinací je široký s možností letů do Japonska, Anglie a Německa, a to tím nejpohodlnějším způsobem, tedy bez přestupů.

Doprava

Provoz v San Diegu a okolí se může hodně lišit. Vzhledem k tomu, že zde žijí více než 3 miliony lidí, to činí asi tisíc lidí na 3,2 km silnic, takže se může člověk občas z provozu během dne zbláznit. Pokud narazíte na dopravní špičku, můžete se zaseknout, no, i na déle než hodinu. Zácpy jsou v tomto období obrovské.

Parkování je v San Diegu trochu nepředvídatelné, stejně jako v jiných zalidněných městech ve Spojených státech. Někdy strávíte hledáním místa k parkování i půl hodiny, jindy je štěstí na vaší straně a zaparkujete ihned. Doporučujeme však vyhnout se oblastem, jako je Downtown San Diego, a zkusit turistické oblasti jako Coronado Beach.

V San Diegu je provoz tak nepředvídatelný, že byste si určitě měli před příjezdem rozmyslet, jestli si opravdu chcete půjčit auto. Pokud se chcete vydat někam dál a užít si den na vinicích nebo sbíráním jablek, pak budete auto potřebovat. Ale pokud plánujete strávit dny toulkami po centru San Diega a na výlet vyrazit jenom na den, možná je nejvhodnějším řešením využít veřejné dopravy. Nezapomeňte, že k většině atrakcí se dostanete pěšky, když budete chtít.