Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut San Diego Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve San Diego Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

San Diego Letiště miniguide

Autopůjčovna San Diego Letiště
Půjčovna Aut San Diego Letiště

San Diego mezinárodní letiště (SAN), také známý jako Lindbergh pole, se nachází 5 km od San Diega a 32 mil od Tijuana na hranicích s Mexikem. Existují autobusy mezi San Diego a na letiště. Je jich tam tolik jako 17 různých autopůjčovny se nachází jen kousek od bagasajebåndene v Terminálu 1 a 2 Mezi zástupci společnosti Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National a Thrifty. 18.125.633 cestujících navštívil v San Diegu letiště v roce 2008. Od San Diego může letět přímo na 44 různých destinací v USAKanadě a Mexiku.Letiště má tři terminály, že je zdarma kyvadlový autobus mezi nimi.  San Diego Airport nabízet 30 různých jídel a nápojů prodejen. Rozsah obchodů je dobré, ale letiště nemá tax-free. Ostatní vybavení patří bezdrátové připojení k internetu a ATM. Letiště je dobře zařízené s uměním a má několik výstav. Sheraton San Diego Hotel Marina se nachází naproti letišti.